honda integra pojemność skokowa

Lech Potyński

Honda Integra VS Yamaha TMax| Szybko, coraz szybciej

Honda Integra VS Yamaha TMax| Szybko, coraz szybciej

Zadanie pozornie nie jest trudne - porównać ze sobą dwa skutery. jednak Im więcej o tym myślałem, tym sprawa robiła się bardziej skomplikowana. Czy Honda Integra w ogóle jest skuterem?

Youngtimer: Honda CX 500 Turbo

Wprowadzenie do seryjnej produkcji Hondy CX 500 Turbo, doładowanego motocykla klasy średniej, było ogromną sensacją. Nie tylko dlatego, że nikt nie zrobił tego wcześniej, ale również ze względu na stosunkowo małą pojemność skokową silnika.

Trochę skuter, trochę motocykl

Honda NC 700D Integra wymyka się każdemu, kto chciałby ją zaliczyć do jakiegoś rodzaju jednośladów, motocykli lub skuterów.

Ten mały motocykl zawróci wam w głowach

Ten mały motocykl zawróci wam w głowach

cukierek. SILNIK Typ: czterosuwowy, chłodzony powietrzem, jednocylindrowy, dwuzaworowy Pojemność skokowa: 124,9 ccm Średnica / skok tłoka: 52,4 mm / 57,9 mm Stopień sprężania: 9,3:1 Moc alternatora: 160 W / 5000 obr/min Moc maksymalna: 9,8 KM przy 7000 obr/min Pojemność miski olejowej: 1,1 l

Silkolene Honda Motocross GP

GP oferuje dwanaście torów o powierzchni piaszczystej, kamienistej bądź błotnistej oraz trzy typy motocykli wyścigowych o pojemności silnika 125, 250 i 500cm sześciennych, w które to decydują o trudności rozgrywki.

Silkolene Honda Motocross GP umożliwia kontrolę nad ustawieniem

ZOBACZ TEŻ WIDEO